Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святома покликаний привернути увагу до проблем цих людейзахисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Україна, як і всі цивілізовані країни з високою культурою людських відносин, до таких людей ставиться, як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства. Такі люди не називають себе інвалідами, вони не вимагають до себе жалю, для них важливе лише елементарне – можливість жити. Бути в суспільстві, самореалізуватися, мати доступ до гідної освіти і робочих місць.

Проведення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя. Це день підведення підсумків зробленого, аналіз фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Відзначаючи Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Захищаючи гідність таких особливих людей, ми захищаємо своє людське обличчя.

“Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. А також подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні. Одним із прикладу, є маленька людина – з великим серцем, це НІК ВУЙЧИЧ – людина, що стала легендою. Нік народився без рук і без ніг, та зумів стати світовою знаменитістю. Його біографія надихає, мотивує і піднімає хворих на ноги. У чому ж сила цієї людини і як знайти легкість буття, користуйся рецептом від Ніка Вуйчича”.

Нік Вуйчич відомий як чудовий оратор, коуч. До того ж, він уже встиг заробити свій перший мільйон. Нік одружений, виховує разом із дружиною двох чудових, здорових хлопчиків та дівчаток-близнят.

Ця людина радіє життю як ніхто інший, у кого є все. Він подорожує і дає масштабні семінари, змушуючи людей посміхатися та плакати. Але так було не завжди.

Історія життя цієї людини незвичайна, але вона завжди наповнена щастям, радістю, безстрашністю, силою волі та бажанням жити настільки повно, наскільки це можливо. Адже, як казав Нік Вуйчич, всі страхи та обмеження — це лише наші фантазії. І одного прекрасного дня він перестав собі обмежувати і просто почав жити!

Ця маленька історія життя такої людини, доказує всьому людству, що все так само як і у всіх! Можна продовжити писати книжки, подорожувати, займатися плаванням, тенісом, проводити семінари та дарувати радість людям – своїм гумором, теплотою та небувалою жадобою до життя. А увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, де б люди не були виключені з соціуму з-за проблем зі здоров`ям, головне – не падати у відчай!

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми! Не бійтеся себе, живіть на всі 100%, і ви неодмінно досягнете будь чого! 

Життя з з обмеженими можливостями – ІСНУЄ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *